Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Titulinis Apie mus EUROVAISTINĖS Privatumo Politika

EUROVAISTINĖS Privatumo Politika

Ši privatumo politika (toliau - Politika) aprašo kaip UAB EUROVAISTINĖ (toliau – Bendrovė arba Mes) apsaugo savo klientų, interneto svetainės lankytojų, kitų asmenų ir duomenų subjektų (toliau – Jūs, Lankytojai) asmens duomenis ir privatumą.

Pabrėžiame, kad ši Politika, netaikoma tiek, kiek Jūs patenkate į Eurovaistinės internete privatumo pranešimo bei Eurovaistinės lojalumo programos privatumo pranešimo taikymo sritį ir į kitų Eurovaistinės programų ir paslaugų, kurioms taikomi atskiri privatumo pranešimai / privatumo politikos, sritį. 

Jeigu Jūs esate Eurovaistinės internete ir/arba Eurovaistinės lojalumo programos dalyviu arba norite juo tapti, prašome atskirai perskaityti šių programų taisykles ir privatumo pranešimus, kuriuos rasite čia:

Eurovaistinės internete privatumo pranešimas;

Eurovaistinės lojalumo programos privatumo pranešimas:

Visais Politikoje aptartais atvejais Jūsų asmens duomenų valdytojai esame Mes.

 

I. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS TIESIOGINĖS RINKODAROS TIKSLU

Bendrovė Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu tvarko nurodytais atvejais:

-  kai gauna aiškų Jūsų sutikimą tokiam duomenų tvarkymui (duomenų tvarkymo pagrindas – Jūsų sutikimas);

-  kai esate Bendrovė klientas, neišreiškęs prieštaravimo Jūsų duomenis tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, panašių paslaugų ar produktų rinkodarai (duomenų tvarkymo pagrindas – teisėtas Bendrovė interesas informuoti savo klientus apie siūlomas paslaugas ir produktus).

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis: vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį.

Jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu gali būti tvarkomi nurodytais būdais:

-  elektroniniu paštu galite gauti naujienlaiškį su mūsų pasiūlymais, akcijomis ir naujienomis;

-  elektroniniu paštu galite gauti kvietimus į renginius, pasiūlymus ir panašią informaciją;

-  kviesdami į Jums aktualų renginį, teiraudamiesi Jūsų nuomonės apie mūsų paslaugas ar produktus, ar pateikdami kitą Jums aktualią informaciją su Jumis galime susisiekti telefonu.

Jei išreiškėte sutikimą gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus elektroniniu paštu, norėdami suprasti, ar informacija, kurią siunčiame, Jums aktuali, renkame statistinę informaciją apie išsiųstus naujienlaiškius – el. pašto sąveika: stebime, ar naujienlaiškį perskaitėte, kada ir kiek kartų jį perskaitėte ar atvėrėte, ar persiuntėte jį kitiems, kokią operacinę sistemą ir el. pašto serverį (jo vietą) naudojote.

Jūs galite bet kada atsisakyti gauti informaciją apie renginius ar kitą mūsų siunčiamą informaciją, atsiųsdami elektroninį pranešimą adresu info@eurovaistine.lt.

 

II. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS, KAI PATEIKIATE MUMS BENDRAS UŽKLAUSAS, PRAŠYMUS, KITĄ INFORMACIJĄ

Bendrovė Jūsų duomenis tvarko ir tais atvejais, kai su mumis susisiekiate elektroniniu paštu, pateikdami užklausą, užduodami klausimus ir pateikdami bet kokią kitokią informaciją mūsų interneto svetainėje ar socialiniuose tinkluose.

Prašome laikytis bent šių minimalių savo asmeninės informacijos apsaugos reikalavimų: nei laiško nei užklausos pavadinime, nei pridedamų bylų pavadinimuose nenurodyti asmens duomenų (pvz., vardo, pavardės, adreso, telefono numerio, el. pašto, asmens kodo, gimimo datos, banko sąskaitos numerio, automobilio valstybinio numerio, nekilnojamojo turto duomenų, sveikatos duomenų, kitų specialių (jautrių) duomenų ir pan.); laiško, užklausos, pridedamos bylos ar prašymo tekste nenurodyti asmens kodo, sveikatos ar kitų specialių (jautrių) duomenų, o likusius asmens duomenis nurodyti tik tiek, kiek būtina tiems tikslams, dėl kurių siunčiamas pranešimas.

Bendrovė Jūsų duomenis šiais atvejais tvarko siekdama administruoti užklausas ir skundus, užtikrinti savo teikiamų paslaugų kokybę, saugodami ir gindami savo teises ir teisėtus interesus. Savo duomenis mums pateikiate sutikimo pagrindu, kuris išreiškiamas Jūsų aktyviais veiksmais, t. y. kreipimusi į mus.

Užklausos telefonu (Infolinija) ir susijusių duomenų tvarkymas

Jums paskambinus į Eurovaistinės infoliniją, siekdami išnagrinėti Jūsų klausimą, suteikti informaciją ir užtikrinti paslaugų kokybę, pokalbį įrašysime ir tvarkysime pokalbio metu Jūsų pateikus duomenis, tarp kurių gali būti ir jautrių (specialių) duomenų apie Jūsų pirkimo istoriją, sveikatą ir pan.

Jei pokalbio metu pateiksite asmens duomenų, pavyzdžiui savo vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ar kitų duomenų, mes juos naudosime tam, kad galėtume išnagrinėti Jūsų klausimą, suteikti Jums reikiamą informaciją, atsakyti į Jūsų klausimus, išspręsti Jūsų prašymus ar reikalavimus. Jūsų nuomonę bei pasiūlymus mes taip pat galime analizuoti siekdami gerinti mūsų veiklos ir Jums teikiamų paslaugų kokybę. Teisinis asmens duomenų tvarkymo pagrindas - mūsų teisinės pareigos nagrinėti ir atsakyti į Jūsų užklausas vykdymas, o taip pat mūsų interesas vertinti savo klientų atsiliepimus, gerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Prašome laikytis bent šių minimalių savo asmeninės informacijos apsaugos reikalavimų pokalbio metu: nenurodyti asmens kodo, sveikatos ar kitų specialių (jautrių) duomenų, o likusius asmens duomenis nurodyti tik minimaliai.

Jeigu siekiant išnagrinėti Jūsų užklausą mums reikia surinkti papildomą informaciją ar atlikti tyrimą, mes Jūsų užklausos duomenis galime susieti su mūsų turimais kitais Jūsų duomenimis, pavyzdžiui kasos operacijų duomenimis, Jūsų lojalumo kortelės naudojimo istorija ir kita.

 

III. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS DARBUOTOJŲ ATRANKOS TIKSLU

Administracijos ir kitų darbuotojų atranka

Informuojame, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais, remdamiesi Jūsų sutikimu, išreikštu pateikiant šiuos duomenis, ir saugosime iki konkrečios atrankos pabaigos.

Pažymime, kad Jūsų asmens duomenų valdytojas yra įmonė, į kurią Jūs kandidatuojate. Taigi, ši Politikos dalis aprašo,  kaip Jūsų duomenis tvarko konkreti, su Bendrove susijusi, įmonė į kurią kandidatuojate.

Pažymime, kad, siekdami įvertinti Jūsų kandidatūrą, rekomendacijų galime kreiptis į Jūsų nurodytus buvusius darbdavius ir pasiteirauti informacijos apie Jūsų kvalifikaciją, profesinius gebėjimus ir dalykines savybes. Tokios informacijos iš Jūsų esamo darbdavio galime teirautis tik gavę Jūsų atskirą sutikimą. Taip pat pažymime, kad mes galime patikrinti Jūsų pačių viešai profesiniais tikslais paskelbtus duomenis (pvz., LinkedIn ar panašiuose profesiniuose portaluose).

Jeigu apsvarsčius Jūsų kandidatūrą mes pasirinksime labiau mūsų keliamus reikalavimus atitinkantį kandidatą, mes galime paprašyti Jūsų atskiro sutikimo tam, kad atrankos metu gautus Jūsų asmens duomenis išsaugotume ir naudotume juos kitų personalo atrankų vykdymo tikslu bei dėl to su Jumis susisiektume.

Jei gausime tokį Jūsų sutikimą, aukščiau nurodytus Jūsų asmens duomenis saugosime ne ilgiau nei dvejus metus nuo sutikimo gavimo dienos.

Davę tokį sutikimą, turite teisę bet kada jį atšaukti, nedarant poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui. Jei šia teise pasinaudosite, mes nedelsdami imsimės veiksmų, kad Jūsų asmens duomenis sunaikintume.

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad kai Jūs atsiunčiate savo CV, motyvacinį laišką ar kitus asmeninius duomenis mūsų bendruoju elektroniniu paštu mums nepaskelbus atrankos, pateikdami savo duomenis, sutinkate, kad personalo atrankos tikslais juos perduotume mūsų įmonių grupės bendrovėms: EUROAPOTHECA, UAB, EVRC, UAB, EVD, UAB, UAB „DABAR“, UAB „EVD Baltija“.

Jei Bendrovės ar darbo paieškos tinklalapiuose pamatysite Jums aktualų darbo skelbimą, kviečiame kandidatuoti tiesiogiai skelbime nurodytu el. paštu.

Farmacijos specialistų atranka

Stipri farmacininkų komanda Bendrovei yra kertinė vertybė ir nuolatinė siekiamybė, todėl Bendrovė teisėto intereso ir (ar) sutikimo pagrindu saugo kompetentingų ir perspektyvių asmenų kontaktinius duomenis ir informaciją apie jų kvalifikaciją, kad galėtų prireikus jiems pasiūlyti naujas karjeros galimybes Bendrovėje ir jos įmonėse.

Šiuos duomenis Bendrovė gauna iš paties asmens įvairių atrankų, susitikimų, konferencijų, mokymų ar kitų renginių metu ir iš viešai prieinamų šaltinių.

Bendrovė šiuos duomenis saugo 5 metus nuo duomenų surinkimo.

Bendrovei manant, kad kandidatūra gali būti tinkama ieškomoms pozicijoms grupės įmonėse, šie duomenys gali būti perduoti bet kuriai iš nurodytų bendrovių: EUROAPOTHECA, UAB, EVRC, UAB, EVD, UAB, UAB „DABAR“, UAB „EVD Baltija“.

Jūs galite bet kada atšaukti savo sutikimą/paprieštarauti tokiam duomenų tvarkymui, atsiųsdami elektroninį pranešimą el. paštu info@eurovaistine.lt arba kreipdamiesi į mūsų duomenų apsaugos pareigūną el. paštu dpo@ev.lt.

 

IV. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS INTERNETO SVETAINĖJE

Tuo atveju, kai lankotės mūsų interneto svetainėje, Bendrovė gali tvarkyti lankytojo IP adresą, tinklo ir vietos duomenis, kai lankytojas juos suteikia. Duomenys yra renkami slapukų ir kitų panašių technologijų pagalba vartotojų sutikimo pagrindu.

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai (užimantys iki kelių KB), kuriuos Jūsų interneto naršyklė patalpina Jūsų kompiuteryje planšetėje arba kitame išmaniajame įrenginyje apsilankant mūsų interneto svetainėje. Slapukais siekiame užtikrinti efektyvų ir saugų svetainės veikimą bei analizuoti Jūsų įpročius, kad svetainės veikimas būtų patogus, efektyvus ir atitiktų Jūsų poreikius bei lūkesčius.

Atkreipiame dėmesį, kad būtinieji ir analitiniai slapukai yra naudojimosi interneto svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų, negalime būti tikri, kaip ir ar iš viso veiks mūsų interneto svetainė.

Informuojame, kad tam tikri techniniai Jūsų apsilankymo svetinėje duomenys (IP adresas, slapukai, techninė Jūsų naudojamos naršyklės informacija, kita su naršyklės veikla ir naršymu svetainėje susijusi informacija) naršymo svetainėje statistikos, analizės ir susijusiais tikslais gali būti perduoti ar padaryti prieinamais tiek Europos ekonominėje erdvėje, tiek ir už jos ribų veikiantiems subjektams (pvz., mums naudojantis Google Analytics paslauga, toks subjektas yra Jungtinėse Amerikos Valstijose veikianti bendrovė). Primename, kad ne EEE valstybėse asmens duomenims gali būti taikoma mažesnė apsauga nei EEE valstybėse, tačiau mes kruopščiai vertinsime sąlygas, kuriomis tokie Jūsų duomenys bus vėliau tvarkomi ir saugomi po perdavimo aukščiau minėtiems subjektams.

Daugiau informacijos apie mūsų svetainėje naudojamus slapukus rasite mūsų Slapukų politikoje.

 

V.  AKCININKŲ, KLIENTŲ, VERSLO PARTNERIŲ, TIEKĖJŲ, KITŲ ASMENŲ DUOMENŲ TVARKYMAS

 

Bendrovė savo veikloje tvarko savo akcininkų ir naudos gavėjų asmens duomenis. Šie duomenys gaunami iš teisėtų šaltinių (įskaitant viešuosius registrus) ir naudojami tik vykdant jai taikomas teisines pareigas, susijusias su bendrovės akcininkų duomenų registravimu ir tvarkymu, akcininkų teisių įgyvendinimu, Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos teisės aktų reikalavimų vykdymu, finansine apskaita ir mokestinių prievolių, o taip pat kitų Bendrovei taikomų prievolių ir pareigų įvykdymu.

Bendrovė taip pat tvarko skirtingų kategorijų duomenų subjektų (klientų, verslo partnerių, tiekėjų, kitų sandorio šalių, taip pat jų darbuotojų ir agentų) asmens duomenis. Šie duomenys renkami ir tvarkomi šiais tikslais ir juos atitinkančiais pagrindais:

-  minėtiems asmenims su Bendrove užmezgant, palaikant ir plėtojant verslo, profesinius ar kitus teisėtus santykius;

-  sudarant, vykdant, administruojant sandorius, sutartis ir susitarimus;

-  plėtojant ir užtikrinant Bendrovės ir su ja susijusių grupės įmonių teisėtus interesus;

-  Bendrovei ginantis nuo jai pareikštų ieškinių, reikalavimų, pretenzijų;

-  Bendrovei vykdant jai taikomas prievoles ir įpareigojimus pagal galiojančius teisės aktus.

Bendrovė šiuos duomenis perduoda kompetentingoms institucijoms, kurios turi teisę gauti tokius duomenis, registrams, o taip pat kitiems gavėjams, turintiems teisėtą pagrindą gauti šiuos duomenis. Šių duomenų tvarkymui Bendrovė gali pasitelkti toliau šioje Privatumo politikoje išvardintų kategorijų duomenų tvarkytojus.

Bendrovė šiuos duomenis saugo tiek, kiek reikia tikslams, kuriems jie tvarkomi, pasiekti, taip pat vadovaudamasi tokio pobūdžio duomenų saugojimo reikalavimais, nustatytais teisės aktuose, senaties laikotarpiais teisiniams reikalavimams pareikšti ar apginti, o jei tokie būtų pareikšti – tiek, kiek reikia šiuo tikslu.

 

vi. Asmens duomenų tvarkymas organizuojant žaidimus, akcijas, konkursus

Jūsų asmens duomenis tvarkome siekdami administruoti mūsų arba mūsų tiekėjų, partnerių organizuojamus ir vykdomus žaidimus, akcijas ir (arba) konkursus, jeigu jūs pareiškėte norą juose dalyvauti. Jūsų asmens duomenis tvarkome tam, galėtume nustatyti bei paskelbti laimėtoją ir įteikdami prizus, laimėjimus, jus identifikuoti.

Jei norite dalyvauti žaidime ir (arba) konkurse, jūs turite mums pateikti savo asmens duomenis. Jei nepateiksite duomenų, dalyvauti žaidime ir (arba) konkurse negalėsite. Tuo atveju, jei laimėsite, mes negalėsime jums įteikti prizo. Įteikiant prizą, bus patikrinama jūsų tapatybė. Teisės aktų nustatytais atvejais mes privalėsime apie prizą informuoti kompetentingas institucijas (pvz., mokesčių inspekciją).

 

VII. Asmens duomenų tvarkymas vykdant vaizdo stebėjimą

 

Siekdami užtikrinti Bendrovės, mūsų darbuotojų ir kitų asmenų turto, sveikatos ir gyvybės apsaugą, mes savo vaistinėse, biurų patalpose ir teritorijose vykdome vaizdo stebėjimą.

Vaizdo stebėjimą vykdome ir į vaizdo stebėjimo lauką patenkančių Lankytojų duomenis (vaizdo duomenis) tvarkome mūsų teisėto intereso pagrindu.

Mūsų naudojamos vaizdo stebėjimo sistemos nenaudoja veido atpažinimo ir (ar) analizės technologijų, jomis užfiksuoti vaizdo duomenys nėra grupuojami ar profiliuojami pagal konkretų duomenų subjektą (asmenį).

Apie vykdomą vaizdo stebėjimą Lankytojai informuojami informaciniais ženklais su vaizdo kameros simboliu ir duomenų valdytojo rekvizitais, kurie pateikiami prieš patenkant į stebimą teritoriją ir (ar) patalpą.

Į vaizdo kamerų stebėjimo lauką nepatenka patalpos, kuriose Lankytojai tikisi absoliučios asmens duomenų apsaugos, pavyzdžiui persirengimo, poilsio, tualeto kambariai.

Vaizdo stebėjimo metu surinkti Lankytojų asmens duomenys (vaizdo duomenys) saugomi iki 30 kalendorinių dienų nuo užfiksavimo dienos.

 

VIII.  Asmens duomenų tvarkymas PARDUODANT RECEPTINIUS VAISTUS IR KITUS PREPARATUS

 

Bendrovė tvarkys tuos Jūsų duomenis, kuriuos jai pateiksite, kai:

-  įsigyjate vaistinių preparatų vaistinėje, kurie išduodami su receptu, įskaitant elektroninį receptą. Bendrovė tvarkys tik tuos duomenis, kuriuos tvarkyti Bendrovę įpareigoja teisės aktai;

-  užsisakote vaistinių preparatų ar kitų produktų vaistinėje – tvarkysime tuos duomenis, kuriuos pateiksite ir kurie reikalingi užsakymų vykdymui;

-  jeigu Bendrovei pateiksite skundą ar paklausimą, prašymą ar atsiliepimą – Bendrovė tvarkys kartu su šiuo skundu ar paklausimu, prašymu ar atsiliepimu Jūsų pateiktus asmens duomenis.

 

Šie duomenys bus tvarkomi siekiant:

-  vykdyti Bendrovės pareigas, susijusias su receptų, įskaitant elektroninius receptus, aptarnavimu, saugojimu ir apskaita bei vaistų išdavimu;

-  įvykdyti Jūsų užsakymą, kurį pateikiate vaistinėje;

-  kai pateiksite skundą ar paklausimą, prašymą ar atsiliepimą – Jūsų asmens duomenis naudojame tik tam, kad galėtume tinkamai ir objektyviai išnagrinėti Jūsų užklausą, suteikti Jums reikiamą informaciją, atsakyti į Jūsų klausimus, prašymus ar reikalavimus. Užklausos duomenis mes taip pat galime analizuoti siekdami gerinti mūsų veiklos ir Jums teikiamų paslaugų kokybę, atsižvelgiant į Jūsų nuomonę bei pasiūlymus.

 

Šie duomenys tvarkomi šiais pagrindais:

 

-  Jūsų sutikimu;

-  kai tvarkyti duomenis būtina, siekiant įvykdyti sutartį su Jumis;

-  tvarkyti duomenis būtina, kad būtų įvykdyta mums taikoma teisinė prievolė, siekiant pareikšti, apginti arba vykdyti teisinius reikalavimus;

-  tvarkyti duomenis būtina siekiant valdyti sveikatos priežiūros sistemas ir paslaugas, atsižvelgiant į teisės aktų reikalavimus.

 

(Specialių kategorijų asmens duomenų tvarkymo pagrindus numato 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) 9 str. 2 d. a), f), h) punktai).

 

IX.  Duomenų tvarkymas Facebook / Instagram gerbėjų PUSLAPYJe

 

Komentuodami, rašydami žinutes ar kitaip komunikuodami su mumis Facebook ar Instagram platformose (www.facebook.com/www.instagram.com), Jūs asmeniškai užtikrinate, kad naudojatės visomis priemonėmis, kurios užtikrina Jūsų įrašo konfidencialumą ir vientisumą.

 

Šios Politikos nuostatos yra analogiškai taikomos ir Instagram socialiniame tinkle esančiai Bendrovės paskyrai.

 

Pažymėtina, kad asmens duomenys ir/ar bet kokia kita informacija, kurią skelbiate viešos prieigos vietose (pvz. ant mūsų Facebook puslapio sienos ir pan.), yra matoma kitiems Lankytojams, todėl prieš skelbdami pranešimą patikrinkite ar jame nėra įžeidžiančio, diskriminuojančio ar kitokio teisės aktus ir/ar kitų Lankytojų teises pažeidžiančio turinio. Mes pasiliekame teisę pašalinti bet kokią Lankytojų Facebook puslapyje patalpintą informaciją, jeigu ji pažeidžia teisės aktus ar kitų Lankytojų teises.

Visus Jūsų savanoriškai perduotus duomenis naudojame tik tuo tikslu, kuriuo šiuos duomenis mums perdavėte (pvz. komunikacijos su Jumis, dalyvavimo Facebook puslapyje rengiamame žaidime ir pan. tikslais). Jokių papildomų duomenų apie Jus nekaupiame ir nepersiunčiame tretiesiems asmenims, nebent tai numatytų taikytini teisės aktai.

 

Nepilnamečiai

Asmenims iki 16 metų draudžiama dalintis savo asmens duomenimis Facebook puslapyje, jeigu prieš tai nebuvo gautas tėvų sutikimas. Komentarai, reakcijos, informacijos dalinimasis, ar kiti veiksmai, kuriuos atliko nepilnametis socialiniame tinkle, yra laikomi įgyvendintais gavus tėvų sutikimą.

 

Kokiu pagrindu tvarkome duomenis?

Bendrovė renka ir tvarko asmens duomenis vadovaujantis ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų apsaugą. Lankytojų duomenys yra tvarkomi šiais pagrindais:

•  sutikimo pagrindu, kuris išreiškiamas Jūsų aktyviais veiksmais, pvz.: kreipiantis į mus pateikiant asmens duomenis, komentuojant, reaguojant bei dalinantis mūsų patalpintais pranešimais ir pan.;

•  mūsų teisėtų interesų įgyvendinimui (pvz., Facebook puslapio administravimui ir tinkamo veikimo bei Jūsų asmens duomenų saugumu užtikrinimui);

•  tam, kad vykdytume pareigas, kurias mums nustato teisės aktai.

 

Bendrovė siekia, kad asmens duomenys būtų tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai, kad jie būtų tvarkomi tik tokiais tikslais, kuriais buvo renkami, kad jie būtų tvarkomi laikantis teisės aktuose nustatytų aiškių ir skaidrių asmens duomenų tvarkymo principų ir reikalavimų.

 

Facebook įrankiai

Apsilankymo Facebook puslapyje metu, Jūsų naršyklė ir/ar mobilusis įrenginys užmezga tiesioginį ryšį su Facebook serveriu, kuris Jums įdiegia slapukus ir įskiepius. Facebook savo ruožtu renka informaciją apie Jūsų veiksmus Puslapyje: kokie pranešimai patraukia Jūsų dėmesį, kokias skiltis Jūs žiūrite dažniausiai, ko ieškote ir t.t. Bendrovė neturi jokios įtakos dėl renkamų duomenų apimties, ir informuoja Jus atsižvelgdama į savo žinių lygį.

 

Detalią informaciją apie Facebook vykdomą duomenų tvarkymą, duomenų naudojimo tikslus ir apimtį susijusią su Jūsų pateiktais duomenimis, galite rasti apsilankę čia: http://www.facebook.com/policy.php.

 

Facebook Pixel

 

Mūsų svetainė www.eurovaistinė.lt naudoja mažas JavaScript kodo dalelytes, kurios yra įdiegtos visuose mūsų svetainės puslapiuose. Šios kodo dalelytės, kurios vadinamos pikseliais, turi daugybę funkcijų, tarp kurių – informacija apie Lankytojo apsilankymą svetainėje, kurį sąlygojo Facebook tinkle esančios reklamos spustelėjimas. Visi surinkti duomenys yra automatiškai užšifruojami ir pateikiami Facebook, kaip statistinė informacija, kurios dėka yra optimizuojamas Facebook tinkle pateikiamų reklamų ir pranešimų turinys.

 

Kaip jų atsisakyti?

Žr. skyrių „Kaip atsisakyti/ apriboti naudojimąsi šiais įrankiais“ žemiau.

 

Facebook slapukai

Apsilankant mūsų Puslapyje, Jums yra automatiškai įdiegiami Facebook slapukai. Slapukai padeda teikti, apsaugoti ir tobulinti Facebook produktus, pavyzdžiui, Jums asmeniškai pritaikyti turinį, įvertinti Jums siūlomas reklamas bei suteikti saugesnę naršymo patirtį.

 

Net jeigu nesate registruotas ar prisijungęs Facebook vartotojas, apsilankymo metu Jums vis tiek yra įdiegiamas slapukas, pvz., B7dcTqgWq3fuDgIIFw47QPIO, kuris atlieka identifikavimo funkciją ir galioja dvejus metus, nebent būtų ištrintas. Norėdami sužinoti kaip ištrinti slapukus, apsilankykite čia: https://www.wikihow.com/Delete-Tracking-Cookies.

 

Kaip jų atsisakyti?

Norėdami daugiau sužinoti apie Facebook diegiamus slapukus ir jų funkcionalumą, o taip pat apie tai, kaip juos ištrinti ir atšaukti, apsilankykite čia: https://www.facebook.com/policy/cookies/.

 

Facebook Insight ir Facebook Ads

 

Visa aukščiau paminėtais Facebook įrankiais gaunama informacija yra susiejama į Facebook Insight, kuri mums teikia anonimizuotą informaciją apie Jūsų lankomus puslapius ir aktyvumą (pvz., kokiu metu Jūsų ir kitų Lankytojų dėmesį patraukia vaizdo įrašai, kada ilgesnio tipo pranešimai, kada yra fiksuojamas Jūsų didžiausias aktyvumas socialiniame tinkle). Šie duomenys yra naudojami siekiant pagerinti Facebook puslapyje talpinamą turinį ir Jūsų naudojimosi patirtis.

 

Atsižvelgdami į Facebook Insight duomenis, mes atrenkame savo tikslinę auditoriją, kuriai teikiame jų poreikius bei įpročius atitinkančią reklamą naudodamiesi Facebook Ads įrankį.

 

Kaip jų atsisakyti?

Manydami, kad Bendrovės reklamos, atsirandančios Jūsų naujienų sraute, yra Jums neaktualios, bet kuriuo metu galite jų atsisakyti naudodamiesi šiomis instrukcijomis: https://www.facebook.com/ads/about/?entry_product=ad_preferences.

 

Kokie duomenys renkami?

Aukščiau nurodytais Facebook suteikiamais įrankiais gali būti kaupiami Jūsų demografiniai duomenys, amžius, lytis, šeimyninė ir profesinė padėtys, pomėgiai ir pan. Visi šie duomenys yra apdorojami ir mums pateikiami kaip anoniminiai statistiniai duomenys.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad Bendrovės gerbėjų puslapis yra integruotas į Facebook svetainę, todėl Facebook turi visas galimybes rinkti ir kitus Jūsų asmens duomenis. Facebook pasilieką teisę duomenis rinkti ne tik naudodama slapukus, bet ir išsaugodama kiekvieną Jūsų veiksmą Facebook puslapyje.

 

Kaip atsisakyti/ apriboti naudojimąsi šiais įrankiais?

 

Kaip atsisakyti ir/ar apriboti Facebook diegiamų slapukų ir kitų įskiepių naudojimą skaitykite čia: https://www.facebook.com/ads/about/?entry_product=ad_preferences

Facebook socialinius įskiepius taip pat galima užblokuoti naudojant naršyklės priedus, pvz., „Facebook Blocker“.

 

X. Asmens duomenų tvarkymas kitais tikslais

 

Mes taip pat galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis teikdami Jums kitas paslaugas, pvz. priimdami ir vykdydami Jūsų išankstinius užsakymus, vykdydami mūsų parduodamų prekių garantinius įsipareigojimus, išrašydami sąskaitas ir (ar) kitus apskaitos dokumentus už prekes ir (ar) paslaugas. Paprastai tokių asmens duomenų tvarkymas yra vykdomas prekių ir (ar) paslaugų vartojimo sutarties pagrindu, Jūsų sutikimo pagrindu arba vykdant teisės aktuose mums nustatytas prievoles.

Mes galime tvarkyti asmens duomenis ir kitais tikslais, jei tam esame gavę Jūsų (duomenų subjekto) sutikimą arba kai asmens duomenų tvarkymas yra pagrįstas kitais teisės aktuose numatytais teisėto tvarkymo kriterijais.

 

XI. Iš kokių šaltinių mes renkame Jūsų asmens duomenis?

Bendrovė tvarko duomenis, kurie gaunami:

-  iš Jūsų pačių, kai Jūs bendraujate su Bendrove, naudojatės Bendrovės teikiamomis paslaugomis, turite teisinių santykių su Bendrove, pavyzdžiui, registruojatės paslaugoms ar dalyvauti programose, prenumeruojate naujienlaiškius, kreipiatės į mus prašydami suteikti informaciją ir kt.;

-  kai Jūs naudojatės mūsų paslaugomis, lankotės mūsų vaistinėse, pavyzdžiui, kai naudojatės  mūsų tinklu (pvz., skambinate telefonu, siunčiate elektroninį laišką ar apsilankote mūsų interneto svetainėse), patenkate į mūsų vaistinėse ar jų teritorijose įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų lauką ir kt.;

-  iš teisėtų šaltinių – viešųjų registrų ir valstybinių informacinių sistemų, sutarties šalių ir kontrahentų (pvz., duomenys apie sutarties šalies atstovus, darbuotojus, kt.), įdarbinimo paslaugų teikėjų, viešų profesinių socialinių tinklų, viešų duomenų bazių, trečiųjų asmenų, kitų teisėtų šaltinių.

 

XII. TVARKYTOJAI. DUOMENŲ GAVĖJAI

Informuojame, kad Bendrovė pasitelkia tam tikrus paslaugų teikėjus (duomenų tvarkytojus) Jūsų asmens duomenų tvarkymui. Tokie duomenų tvarkytojai yra: duomenų centrų paslaugas teikianti įmonė, naršymo internete ar veiklos internete analizę atliekančios ir paslaugas teikiančios įmonės, reklamos, rinkodaros paslaugas teikiančios įmonės, įdarbinimo, skambučių aptarnavimo paslaugas teikiančios įmonės, programinę įrangą kuriančios, teikiančios, palaikančios ir vystančios įmonės, informacinių technologijų infrastruktūros paslaugas teikiančios įmonės, ryšio paslaugas teikiančios įmonės ir kiti paslaugų teikėjai, kuriems Jūsų asmens duomenys yra atskleidžiami tik tiek, kiek tai yra būtina jų paslaugoms teikti.

Naujienlaiškių ir kitos informacijos siuntimui mes pasitelkiame specializuotus paslaugų teikėjus.

Esant pakankamam teisėtam pagrindui (pvz., kai tai būtina sutarties su Jumis sudarymui ar vykdymui ir kai apie tokį perdavimą Jūs buvote tinkamai informuoti), duomenys gali būti perduoti mūsų verslo partneriams, kontrahentams.

Be to, tam tikri Jūsų apsilankymo svetinėje duomenys (IP adresas, slapukai, techninė Jūsų naudojamos naršyklės informacija, kita su naršyklės veikla ir naršymu svetainėje susijusi informacija) naršymo svetainėje statistikos, analizės ir susijusiais tikslais gali būti perduota ar padaryta prieinama tiek ES, tiek ir už ES ribų veikiantiems subjektams (pvz., mums naudojantis Google Analytics paslauga). Primename, kad ne ES valstybėse asmens duomenims gali būti taikoma mažesnė apsauga nei ES, tačiau mes kruopščiai vertinsime sąlygas, kuriomis tokie Jūsų duomenys bus vėliau tvarkomi ir saugomi po perdavimo aukščiau minėtiems subjektams.

Mes taip pat naudojamės Facebook, Google, kitų internetinių reklamų teikėjų paslaugomis. Apie šių paslaugų teikėjų privatumo politiką, renkamus duomenis ir taikomas asmens duomenų apsaugos priemones galite perskaityti minėtų paslaugų teikėjų privatumo politikose. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia, o taip pat informaciją apie tai, kaip galite nesutikti su tokių reklamų rodymu ar tokiu duomenų naudojimu, rasite minėtų paslaugų teikėjų pateikiamoje informacijoje - https://lt-lt.facebook.com/policies/ads#; https://policies.google.com/technologies/ads.

 

XIII. DUOMENŲ SAUGOJIMO LAIKOTARPIS

Jūsų asmens duomenys yra saugomi, įgyvendinant mūsų teisėtą interesą kaupti įrodymus apie gautas užklausas, atsakymus į jas, taip pat suteiktas paslaugas ir turėtą kontaktą, priklausomai nuo duomenų rūšies ir aplinkybių, tol, kol neišnyksta tikslas, kuriais jie surinkti.

Asmens duomenų saugojimo laikotarpį mes nustatome remdamiesi tokiais principais:

-  kiek laiko tokios informacijos reikia tikslams, dėl kurių ji buvo surinkta ir tvarkoma;

-  kiek laiko tokios informacijos reikia mums vykdant mums taikomus teisinius reikalavimus;

-  kiek laiko tokios informacijos reikia mums vykdant mūsų sutartinius įsipareigojimus;

-  kiek laiko Jūs mums leidote (savo sutikimu ar kitaip) naudoti tokią informaciją apie Jus.

Pokalbio įrašą ir Jūsų duomenis mes tvarkysime tol, kol išnagrinėsime užklausą, pateiksime Jums atsakymą ir įvykdysime priimtus sprendimus, tačiau ne trumpiau kaip vienerius metus. Jeigu reiškiate teisinius reikalavimus, duomenis tvarkysime ne trumpiau kaip senaties laikotarpį.

Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, bus saugomi 2 metus nuo paskutinės komunikacijos su jumis. Suėjus nurodytam terminui Jūsų asmens duomenys bus sunaikinti per protingą laikotarpį.

Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais saugosime iki konkrečios atrankos pabaigos, nebent mums duosite atskirą sutikimą ilgesniam jų saugojimui, kurį galėsite bet kada atšaukti.

Ilgesnis Jūsų asmens duomenų saugojimas gali būti vykdomas, kai:

-  būtina, kad mes galėtume apsiginti nuo reikalavimų, pretenzijų ar ieškinių ir įgyvendinti savo teises;

-  esama pagrįstų įtarimų dėl neteisėtos veikos, dėl kurios yra atliekamas tyrimas;

-  Jūsų duomenys būtini tinkamam ginčo, skundo išsprendimui;

-  rezervinių kopijų ir kitais su informacinių sistemų veikimu ir palaikymu susijusiais ar panašiais tikslais;

-  esant kitiems teisės aktuose numatytiems pagrindams.

 

XIV.  JŪSŲ TEISĖS

Savo asmens duomenų atžvilgiu Jūs turite šias teises:

-  Susipažinti su savo asmens duomenimis ir su tuo, kaip jie yra tvarkomi;

-  Reikalauti ištaisyti neteisingus, netikslius arba neišsamius duomenis, ištrinti savo asmens duomenis arba apriboti savo asmens duomenų tvarkymą, kai asmens duomenys tvarkomi nesilaikant teisės aktų reikalavimų ar kai yra kitas teisinis pagrindas;

-  Reikalauti perkelti savo asmens duomenis kitam duomenų valdytojui arba pateikti tiesiogiai Jums patogia forma (taikoma tiems asmens duomenims, kuriuos Jūs pateikėte ir kurie automatizuotomis priemonėmis tvarkomi sutarties ar sutikimo pagrindu);

-  Teisę nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, jei jie tvarkomi teisėto intereso pagrindu, išskyrus atvejus, kai yra teisėtų priežasčių tokiam tvarkymui arba siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus;

-  Tais atvejais, kai Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi atskiro sutikimo pagrindu, turite teisę bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą savo asmens duomenų tvarkymui.

Tais atvejais, kai manote, kad Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai ar yra pažeidžiamos Jūsų teisės, susijusios su duomenų tvarkymu, turite teisę kreiptis į Valstybine asmens duomenų apsaugos inspekciją (daugiau informacijos rasite adresu www.ada.lt) ir dėl to pateikti skundą.

Bendrovė rekomenduoja prieš teikiant oficialų skundą susisiekti su mumis, kad būtų rastas tinkamas problemos sprendimas.

Siekdami apsaugoti duomenis nuo neteisėto atskleidimo, mes, gavę Jūsų prašymą pateikti duomenis ar įgyvendinti kitas Jūsų teises, privalėsime patikrinti Jūsų tapatybę. Šiuo tikslu mes galime prašyti Jus nurodyti Jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą ar tel. numerį. Vykdydami šį patikrinimą, mes taip pat galime išsiųsti kontrolinį pranešimą nurodytu kontaktu (SMS arba el. paštu), prašydami atlikti autorizacijos veiksmą. Jeigu patikrinimo procedūra bus nesėkminga (pvz.: Jūsų nurodytieji duomenys nesutaps su mūsų turimomis duomenimis arba Jūs nesiautorizuosite pagal gautą SMS ar el. pašto pranešimą), mes privalėsime atmesti Jūsų pateiktą prašymą.

Gavę Jūsų prašymą ir sėkmingai atlikę aukščiau nurodytą patikrinimą, mes įsipareigojame nepagrįstai nedelsdami, tačiau bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo Jūsų prašymo gavimo ir patikrinimo procedūros užbaigimo, pateikti Jums informaciją apie veiksmus, kurių ėmėmės pagal Jūsų pateiktą prašymą. Atsižvelgdami į prašymų sudėtingumą ir skaičių, mes turime teisę vieno mėnesio laikotarpį pratęsti dar dviem mėnesiams, apie tai Jus informuodami iki pirmojo mėnesio pabaigos ir nurodydami tokio pratęsimo priežastis.

Jeigu Jūsų prašymas pateikiamas elektroninėmis priemonėmis, atsakymą mes Jums taip pat pateiksime elektroninėmis priemonėmis, išskyrus atvejus, kai tai bus neįmanoma (pvz.: dėl itin didelės informacijos apimties, kitų objektyvių aplinkybių ir priežasčių) arba tuomet, jei Jūs prašysite Jums atsakyti kitu būdu.

Mes atsisakysime tenkinti Jūsų prašymą motyvuotu atsakymu, kai bus nustatytos teisės aktuose nurodytos aplinkybės, apie tai raštu informuodami Jus.

 

XV. Kokiais būdais ir kokiais kontaktais galite su mumis susisiekti?

Jei Jums kyla kokių nors su šia Politika susijusių klausimų ar turėtumėte kokių nors prašymų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, galite susisiekti su mumis:

Elektroniniu paštu dpo@ev.lt

INFOLINIJOS telefonu : 8 800 50 005

Duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys:

El. pašto adresas dpo@ev.lt

Pašto korespondencijos adresas – Ozo g. 25, LT - 08217, Vilnius, Lietuvos Respublika

Laišką adresuokite taip:  UAB EUROVAISTINĖ, Duomenų apsaugos pareigūnui

Mūsų, kaip duomenų valdytojo, rekvizitai:

UAB EUROVAISTINĖ

Juridinio asmens kodas: 124446859

Buveinės adresas: Ozo g. 25, Vilnius, Lietuvos Respublika 

 

XVI. Kitos nuostatos 

Ši Politika gali būti Bendrovės bet kada atnaujinama. Bendrovė informuos Lankytojus apie atnaujinimus, svetainėje pateikdama naują Politikos variantą kartu su atliktų korekcijų datomis. Lankytojai supranta, kad, tęsdami naudojimąsi Interneto svetaine po padarytų Politikos atnaujinimų, jie sutinka su atliktais pakeitimais.

Jeigu bet kuri Politikos nuostata yra pripažįstama negaliojančia ar netaikytina, ši nuostata nedaro įtakos likusių Politikos nuostatų teisėtumui ir galiojimui.

Ši Politika yra taikoma nuo 2018 m. gegužės 25 d.

Privatumo politika atnaujinta 2018 m. lapkričio 26 d.